Умови

Tags: умови, послуги, кредит, ломбард

      Дуже часто на сайтах (рекламних блоках) рекламуються під виглядом солідних ломбардів, фірми одноденки або навіть приватні особи. Такі ломбарди часто розташовуються в орендованих офісах і навіть не мають касового апарату, щоб видати чек. Відповідно і претензії до таких установ пред'явити практично неможливо. Тому зверніть увагу на наступні пункти:

    Ломбард може бути зареєстрований тільки у формі "Повного товариства" (це спеціальна форма реєстрації підприємств). Тільки повне товариство несе відповідальність не тільки власним майном, а й майном засновників.
Обов'язкова наявність касового апарату. Фіскальний чек - це документ, який підтверджує, що Ви дійсно платили вчасно відсотки за користування позикою.Якщо замість чека Вам пропонують розписки або які - то ордера - це привід добре задуматися, а чи зможете Ви потім довести, що вже платили?
     Наявність Свідоцтва Держфінпослуг Україні - це обов'язкова умова для роботи будь-якого ломбарду. це фактична ліцензія на право здійснювати кредитування населення і мати статус фінустанови. Без цього свідоцтва ніхто не має права займатися кредитуванням під заставу майна. Це незаконно і відповідно діяльність такої фірми можуть припинити в будь-який момент компетентнтні органи.

* Всі відділення ломбарду "Ломбард" Златобанк "розміщені у власних капітальних нежитлових приміщеннях. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що, віддаючи в заставу свої цінні речі, вони завжди зможуть забрати їх там, де їх зберігали.

    Наша фінансова установа надає послуги з видачі фінансових кредитів під заставу на найвигідніших умовах в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни. Як застава приймаються вироби з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, аудіо-, відео-,
побутова та оргтехніка, інше ліквідне майно.

При значній сумі позики можливі індивідуальні умови кредиту:
- Зменшення відсотка;
- Збільшення терміну договору.

У нас Ви завжди можете отримати своєчасну фінансову підтримку.

Додаткові послуги
ПТ "Ломбард" Златобанк "надає наступні додаткові послуги:
- Безкоштовне зберігання предметів застави;
- Безкоштовна оцінка предметів застави;
- Реалізація невикуплених застав.

З часу відкриття 2005 року компанія напрацювала клієнтів, які постійно користуються нашими послугами. Кількість наших клієнтів постійно зростає. За весь час роботи жоден з них не відмовився від наших послуг.

Для зручності наших клієнтів ми створили мережу обслуговування у всіх районах міста. Кваліфіковані й привітні фахівці обслужать Вас швидко і проведуть якісну експертизу та оцінку Вашої застави, а також, нададуть Вам консультації в разі потреби.

 • надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів;
 • надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів;
 • купує лом дорогоцінних металів;
 • експертна оцінка і прийом здійснюється у всіх відділеннях;
 • оцінка заставленого майна відповідно до чинного законодавства таабо умов договору;
 • надання посередницьких послуг із страхування предмета застави на підставі агентського договору із страховою компанією;
 • реалізація заставленого майна відповідно до чинного законодавства тааба умов договору;
 • інші послуги, пов'язані з виключним видом ломбардної діяльності, передбачені чинним законодавтсом.
 • це якість, тому що ми працюємо тільки з солідними постачальниками;
 • це індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • це самий сучасний сервіc;
 • це спеціальні святкові акції;